Do pobrania

Pełnomocnictwa

Formularze

Zlecenie sprawy adwokatowi w Giżycku wcale nie oznacza, że musisz koniecznie Giżycko odwiedzić i odbyć wizytę kancelarii adwokackiej. Przez ostatnie kilkanaście lat, jako adwokat „przyjąłem” mnóstwo spraw „na odległość”. Osiągnięcie w postaci internetu powoduje, że „świat stał się mały” Dzięki globalnej sieci, poczcie elektronicznej, komunikatorom oraz zaawansowanym systemom płatności sprawa może zostać zlecona „na odległość”.

Zdarzyło się mi już prowadzić sprawy z USA (np. zaprzeczenia ojcostwa), Kanady, większości krajów europejskich. Co ciekawe w większości wypadków w ogóle nie widziałem swojego Klienta !

Klient zainteresowany zleceniem sprawy może w prosty sposób skontaktować się np. przez bezpośrednio prze e-mail, a jeszcze wygodniej przez formularz na stronie www. aby ustalić z adwokatem warunki przyjęcia przez niego sprawy. Następnie wystarczy, że pobierze zamieszczone poniżej dokumenty, wydrukuje je, podpisze (czytelnie) i wyśle na adres.

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Marek Paluch

ul. Warszawska 8/6

11-500 Giżycko

Dotychczasowa praktyka pokazuje, że z terenów EU list polecony trafia do Kancelarii w ciągu ok 5-7 dni, a np. z USA, Kanady do 2 tygodni.

Tak więc pomimo odległości tysięcy kilometrów, adwokat z tak małej i „mieściny” jak Giżycko może po 2 tygodniach od pierwszego kontaktu, reprezentować swojego klienta dajmy na to np. z Argentyny !

Rozliczenie sprawy możne nastąpić także bezpośrednio na konto, albo poprzez co raz „modniejszy” PayPal.

W niedalekiej przyszłości planowane jest rozszerzenie oferty Kancelarii Adwokackiej o strefę on-line, aby relacja adwokat – klient była jeszcze szybsza i wygodniejsza, a możliwości niesienia pomyc prawnej wybiegły daleko poza Giżycko. Będzie się to wiązało również z rozszerzeniem możliwości płatności on-line.

Poza pełnomocnictwami do pobrania jest również formularz do wykorzystania w sprawie o alimenty.

Bardzo często zdarza się tak, że Klient umawia się w sprawie o alimenty zupełnie nieprzygotowany. Powoduje to dla niego i adwokata dodatkowe trudności, zajęcie dodatkowego czasu.

Planując zlecenie sprawy o alimenty, można pobrać formularz i po dokładnym przemyśleniu oraz sprawdzeniu rachunków wypełnić tabele, do czego jako adwokat gorąco zachęcam.